"Kwiaty dla Mamy i Taty"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Kowal-Kulik

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSY PLASTYCZNEGO pt.: „Kwiaty dla Mamy i Taty”

19 maja 2014 roku w Przedszkolu Samorządowym im. Wandy Cebrykow odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.: „Kwiaty dla Mamy i Taty” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe im. Wandy Cebrykow w Zwierzyńcu.
Na konkurs wpłynęło aż 99 prac plastycznych z całej Polski, w tym 4 niezgodne z regulaminem.

Prace oceniło Jury w składzie:

• Pan Marek Golec – plastyk, instruktor plastyki w Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu – przewodnicząca Jury

• Pani Joanna Bekier – plastyk, nauczyciel – członek Jury

• Pani Agnieszka Maciocha – pracownik Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej
    w Zwierzyńcu – członek Jury

Oceniając pracę Jury brało pod uwagę: pomysłowość i oryginalność, walory artystyczne, samodzielność wykonania oraz estetykę wykonania pracy. Z uwagi na wysoki poziom artystyczny przesłanych prac decyzją Jury dodatkowo przyznano wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej. Jury po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło przyznać następujące nagrody:

3-latki (dzieci ur. 2010 roku)

I miejsce – Martyna Toczek, Punkt Przedszkolny w Łomnicy Zdrój, woj. małopolskie
II miejsce – Piotr Chrobociński, Miejskie Przedszkole nr 14 w Płocku, woj. mazowieckie
III miejsce – Igor Cygarowski, Przedszkole nr 306 „Mali Optymiści” w Warszawie, woj. mazowieckie

Wyróżnienia:

I wyróżnienie – Tomasz Skrzypa, Przedszkole Samorządowe w Zwierzyńcu,woj. lubelskie
II wyróżnienie – Olga Chmielewska, Przedszkole w Bukowie Śląskiej, woj. opolskie
III wyróżnienie – Filip Nowakowski, Niepubliczne Przedszkole Przedszkolandia w Środzie Wlkp., woj. wielkopolskie

4-latki (dzieci ur. 2009 roku)

I miejsce – Magdalena Bartnik, Punkt Przedszkolny w Żurawnicy, woj. lubelskie
II miejsce – Oliwia Kunecka, Przedszkole Publiczne nr 30 „Tęczowa Wyspa” we Włocławku, woj. kujawsko-pomorskie
III miejsce – Fabian Kuźmicz, ZS im. Jana Pawła II Przedszkole Gminne w Rudej, woj. dolnośląskie

Wyróżnienia:

Liliana Bednarz, Samorządowe Przedszkole Nr 140 w Krakowie, woj. małopolskie
Wojciech Kryszczuk, Przedszkole Samorządowe w Zwierzyńcu, woj. lubelskie
Małgorzata Fiedor, Punkt Przedszkolny w Łomnicy Zdrój, woj. małopolskie

5-latki (dzieci ur. 2008 roku)

I miejsce – Maja Kurek, Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich, woj. małopolskie
II miejsce – Patrycja Juroszek, Przedszkole Publiczne w Ogrodznej, woj. śląskie
III miejsce – Dominik Maksimiak, Punkt Przedszkolny w Wywłoczce, woj. lubelskie

Wyróżnienie:

Szymon Kurzawski, Przedszkole Samorządowe w Zwierzyńcu, woj. lubelskie

Uroczyste wręczenie nagród oraz pokonkursowa wystawa prac odbędzie się
26 maja 2014 r. o godz. 14.30
w sali wystawowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu
,
na której laureatom zostaną wręczone nagrody (w przypadku niestawienia się w tym dniu nagrody wraz z dyplomami zostaną przesłane drogą pocztową).

Termin: 2014-05-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski