"Wspomnienia z przedszkola" - konkurs literacki

Konkurs dodał(a) Agnieszka Sołoniewicz

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej
Przedszkole Publiczne Nr 77 "Wesołe Siódemki" w Szczecinie
zaprasza do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pt.

"Wspomnienia z przedszkola"

Celem konkursu jest:
- rozbudzenie zainteresowań literackich;
- rozwijanie fantazji i kreatywności literackiej dzieci i dorosłych.

Regulamin konkursu:
1. W konkursie mogą wziąć udział: dzieci 5, 6- letnie (organizator dopuszcza pomoc dorosłych w spisaniu utworu literackiego), nauczyciele, studenci, rodzice.
2. Forma literacka - bajka, opowiadanie.
3. Jeden autor może przysłać maksymalnie jeden utwór.
4. Tekst winien stanowić oryginalne dzieło autora.
5. Przyjmujemy prace wyłącznie tekstowe, dotychczas nie publikowane, nie zgłoszone do druku, nie nagrodzone i nie wyróżnione w innych konkursach.
6. Każdy utwór powinien być podpisany: imię i nazwisko autora, dokładny adres placówki wraz z numerem telefonu, ewentualnie imię i nazwisko opiekuna (e-maile placówek mile widziane). Prosimy o czytelne wypisanie metryczek.
7. Utwory (wydruk i płyta CD z zapisanym tekstem) należy przesyłać do 30 kwietnia 2014r. na adres:

Przedszkole Publiczne Nr 77 "Wesołe Siódemki"
ul. Hoża 8-10
tel/fax 91 4421763
e-mail: pp77@um.szczecin.pl
 z dopiskiem - Konkurs Literacki

Prace przysłane po terminie nie będą oceniane!
8. Prace przechodzą na własność organizatora. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.
9. Zgłoszenie tekstu oznacza jednocześnie, że zgłaszający oświadcza, iż nie narusza on praw osób trzecich (majątkowych i autorskich).
10. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju 2014 r. Informacja o wynikach zostanie opublikowana na stronie www.blizejprzedszkola.pl.
11. Zapewniamy dyplomy i nagrody tylko dla laureatów konkursu.
12. Prace oceniać będzie niezależna komisja powołana przez organizatora.
13. Utwory będą oceniane w dwóch kategoriach:
- I kategoria: dzieci
- II kategoria: rodzice, nauczyciele, studenci
14. Prace, które nie będą spełniały wymogów niniejszego regulaminu nie będą oceniane.

Osobą odpowiedzialną za organizację i przebieg konkursu jest: Agnieszka Sołoniewicz tel. 600009998; e-mail: soloaga@op.pl

Termin: 2014-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski