"Podróż z moim najlepszym przyjacielem" -VI Międzynarodowy Przedszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej

Konkurs dodał(a) Anna Stasiak-Lewandowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Celem konkursu jest umiejętne wykorzystanie komputera do wykonania pracy graficznej w aplikacji Paint, rozwijanie wyobraźni, fantazji, kreatywnego myślenia, zilustrowanie znaczenia przyjaźni w życiu dziecka a także zaprezentowanie jej szerszemu gronu odbiorców.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 i 6 lat.
2. Prace dzieci będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
I – dzieci  5-letnie,
II – dzieci  6-letnie.
3. W konkursie wezmą udział tylko prace indywidualne, wykonane samodzielnie przez dzieci w aplikacji graficznej Paint, za pomocą dowolnych narzędzi tego programu.
4. Prace konkursowe powinny być wykonane w formacie A4 i wydrukowane.
5. Każda praca powinna zawierać w dolnym rogu etykietę (widoczną, z przodu) z danymi dziecka:
- imię, nazwisko, wiek dziecka,
- adres, telefon, e-mail przedszkola,
- imię i nazwisko jednego nauczyciela prowadzącego,
- format czcionki: Arial, rozmiar 10.

Wzór:

Katarzyna Kowalska lat 6
Przedszkole Niepubliczne „Jagódka”
ul. Lelewela 15 a, 85 – 690 Bydgoszcz
e-mail: sekretariat@jagodka.com
nauczyciel prowadzący: Małgorzata Sroka

6. Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 25 kwietnia 2014r. pod adres:

Przedszkole Niepubliczne „Jagódka”
ul. Lelewela 15 A
85 – 690 Bydgoszcz

7. Każde dziecko może wykonać tylko jedną pracę.
8. Wszystkie prace zostaną u organizatora i wezmą udział w wystawie pokonkursowej na terenie przedszkola.
9. O wynikach konkursu powiadomimy laureatów do 12 maja 2014 r. listownie, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Informacje i zapytania o konkursie – kontakt telefoniczny (52 341 38 55) lub e-mail: sekretariat@jagodka.com

Termin: 2014-04-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski