"Świat się śmieje"

Konkurs dodał(a) Marlena Szczygłowska
ponad 10 lat temu, wyświetleń 2082

Przedszkole Niepubliczne "Bim Bam Bino" w Toruniu ma zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Świat się śmieje".

Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za wszystkie prace, które wpłynęły do naszej placówki. Powołana komisja miała bardzo trudne zadanie przy wyborze laureatów, gdyż każda z prac cechowała się niepowtarzalnością, oryginalnością oraz niezwykłą inwencją twórczą. Po długich obradach komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

W kategorii 3-4 latków komisja wyłoniła jedną laureatkę, która otrzymała I miesce

Maja Michalska 4 lata z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim
opiekun p.Teresa Stąporek

W kategorii 5-6 latki

I miejsce: Magdalena Sztobryń 6 lat z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim
opiekun artystyczny Teresa Stąporek

II miejsce:

Amelia Szczęsna 6 lat z Oddziału Przedszkolnego przy SP nr 21 w Wałbrzychu
opiekun artystyczny Halina Krajewska, Magda Michałowska

Natalia Partyńska 6 lat z Oddziału Przedszkolnego przy SP nr 21 w Wałbrzychu
opiekun artystyczny Halina Krajewska, Magda Michałowska

Emilia Gaweł 6 lat, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
opiekun artystyczny Alicja Sorek

Wyróżnienia:

Paulina Śleszyńska 5 lat z Oddziału Przedszkolnego w Łyskach, opiekun artystyczny Ewa Konarska

Ewelina Górska 5 lat, Przedszkole Miejskie w Łukowie, opiekun artystyczny Jolanta Grula

Wszystkim dzieciom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy oraz składamy podziękowania za udział w naszym konkursie.

Dyplomy oraz podziękowania zostaną przesłane pocztą.

Termin: 2014-04-25
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i nauczyciele

Przedszkole Niepubliczne "Bim Bam Bino"