"Biżuteria dla mamy"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole nr 26 w Rybniku

zaprasza do udziału w II międzyprzedszkolnym konkursie
Biżuteria dla mamy

1. Cele konkursu:
- kształcenie wyobraźni i umiejętności manualnych dzieci
- uczczenie Święta Dnia Matki
2. W konkursie wezmą udział uczestnicy, którzy prześlą prace konkursowe do dnia 16 maja 2014 r. na adres przedszkola: Przedszkole nr 26, ul. Stanisława Konarskiego 49, 44-274 Rybnik.
3. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dostarczanie nagród odbywa się wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. W konkursie biorą udział dzieci w przedziale wiekowym: 5, 6 lat.
5. Biorąc udział w Konkursie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i wyraża zgodę na jego postanowienia.
6. Do konkursu można zgłaszać biżuterię wykonaną z modeliny własnoręcznie przez dzieci – zawieszki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, itd. Każde przedszkole może nadesłać po dwie prace.
7. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, trzech zwycięzców (I, II i III miejsce) nagrody rzeczowe, nagrody książkowe – za wyróżnienia, przedszkola – dyplomy za udział. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowania proszeni są o przysłanie zaadresowanej koperty zwrotnej wraz z znaczkiem.
8. Organizator nie bierze udziału w konkursie.
9. Prace muszą być opatrzone w metryczkę zawierającą następujące informacje: imię, nazwisko autora, nazwa przedszkola: (przykładowo) Przedszkole nr 26, ul. Stanisława Konarskiego 49, 44-274 Rybnik, imię i nazwisko nauczyciela, pod którego kierunkiem została wykonana praca.
10. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U.z 1994r., nr 24, poz. 83).
11. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia laureatów i przyznania nagród.
12. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 26 maja 2014 r. na terenie Przedszkola nr 26 w Rybniku, laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie, nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą na adres placówki, z której prace zostały nadesłane.
13. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 782 105 231 lub mailowo: emilianna1@vp.pl oraz zuzanna.adamczyk7@gmail.com.
14. Konkurs został objęty patronatem medialnym miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Pod patronatem

Termin: 2014-05-16