Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
"Świat w oczach najmłodszych - zwierzęta, które znamy, lubimy i kochamy"
Wpis został sprawdzony przez moderatora
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
ul. B. Prusa 11
24-150 Nałęczów
tel./ fax: 81 50 14 633
e-mail: spnaleczow@interia.eu
www.naleczow.pl/spnaleczow
NIP: 716-21-50-650;
REGON 000559279
Nałęczów, dn. 18 II 2013r.
Szanowni Państwo, Drogie Dzieci! Serdecznie dziękujemy za udział w X Jubileuszowej edycji Konkursu Twórczości Plastycznej: „Świat w oczach najmłodszych – Zwierzęta, które znamy lubimy i kochamy” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie, nad którym patronat objął burmistrz naszego miasta – pan Andrzej Ćwiek. Przesyłamy komunikat o rezultatach przeglądu.
Nadesłano do nas 2147 prac plastycznych autorów w wieku od 3 do 10 lat ze 170 placówek oświatowych – 55 szkół podstawowych, 108 przedszkoli i 7 ośrodków kultury z całej Polski, a także z Niemiec, Bułgarii i Ukrainy.
W dniu 18 lutego 2013 r. jury w składzie:
Adam Panek – artysta grafik, adiunkt na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie
Piotr Kmieć – artysta malarz, długoletni wicedyrektor Liceum Plastycznego w Nałęczowie
Zbigniew Strzyżyński - artysta plastyk, nauczyciel Liceum Plastycznego w Nałęczowie
przyznało 2 nagrody specjalne ufundowane przez ZL Nałęczów Zdrój Spółka z o.o., S.K.A.- producenta Naturalnej Wody Mineralnej „CISOWIANKA” oraz 20 równorzędnych nagród i 20 wyróżnień. Do wystawy zakwalifikowano 70 prac. Nagrodzono również nauczycieli za przygotowanie atrakcyjnego zestawu prac:
1. panią Bożenę Gajewską ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
2. panią Krystynę Kołcun ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
3. panią Zofię Grzywacz-Piotrowską ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
NAGRODY SPECJALNE:
1. Aleksandra Kosińska, 7 lat, Zespół Szkół w Białce, nauczyciel: p. Grażyna Hankiewicz,
2. Magdalena Podkowińska , 6 lat, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Alicja Czępińska,
I NAGRODY:
1. Izabella Cieżka ,5 lat, Zespół Szkół w Białce, nauczyciel: p. Agnieszka Kapczuk,
2. Julia Pochroń,7 lat, Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Drzewcach, nauczyciel: p. Ewa Depta,
3. Ewelina Pławecka ,7 lat, Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem, nauczyciel: p. Grażyna Wójs,
4. Milena Sutryk , 5 lat, Przedszkole nr 8 w Krasnymstawie nauczyciel: p. Beata Kolita,
5. Mikołaj Polski,5 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie, nauczyciel: p. Agnieszka Żuk-Słabek,
6. Jakub Nowaczek ,7 lat, Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie, nauczyciel: p. Renata Nowaczek,
8. Nikola Borkowska, 5 lat, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Ewa Jaremek,
9. Gabriela Chałas, 5 lat, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Ewa Jaremek,
10. Julia Marek, 6 lat, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Jolanta Jesionek,
11. Izabela Czubak, 7 lat, Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Marta Wójcik,
12. Malwina Głowacka, 7 lat, Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Zofia Grzywacz-Piotrowska,
13. Laura Gorgol, 7 lat, Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Zofia Grzywacz-Piotrowska,
14. Amelia Kordowska, 7 lat, Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym nauczyciel: p. Agnieszka Sarna,
15. Kateryna Kulyk, 8 lat, Dziecięca Artystyczna Szkoła w Drohobyczu, Ukraina nauczyciel: p. Viktoriya Semchyshak,
16. Luka Panteleew, 6 lat, Szkoła Podstawowa w Łucku, Ukraina nauczyciel: p. Ludmiła Panteleewa,
17. Piotr Grad, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: p. Bożena Gajewska,
18. Dawid Kurczyński, 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: p. Małgorzata Łoza,
19. Karolina Okoń, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: p. Krystyna Kołcun,
20. Natalia Ostromęcka, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: p. Bożena Gajewska,
21. Paulina Tkaczyk, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera nauczyciel: p. Krystyna Kołcun
WYRÓŻNIENIA:
1. Andżelo Dziwura, 7 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju nauczyciel: p. Anna Świca,
2. Martyna Kniaź, 8 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju nauczyciel: p. Anna Świca,
3. Bartłomiej Kozak, 7 lat, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie nauczyciel: p. Alicja Ryszkowska,
4. Martyna Wiśniewska, 8 lat, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie nauczyciel: p. Alicja Ryszkowska,
5. Zuzanna Świerczek, 6 lat, Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem, nauczyciel: p. Ewa Jabłońska i p. Karolina Giercuszkiewicz,
6. Zuzanna Pliszczyńska, 8 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie, nauczyciel: p. Agnieszka Żuk-Słabek,
7. Wiktoria Stasieczek, 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie, nauczyciel: p. Joanna Kawęcka,
8. Bartłomiej Łanczont, 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 7 w Lublinie nauczyciel: p. Renata Nowaczek,
9. Patrycja Boruch, 8 lat, Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Zofia Grzywacz-Piotrowska,
10. Michalina Jarosińska, 6 lat, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Katarzyna Lewandowska,
11. Barbara Kowalska,7 lat, Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Zofia Grzywacz-Piotrowska,
12. Mateusz Skoczylas, 7 lat, Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Marta Wójcik,
13. Anna Trębińska, 7 lat, Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Nałęczowie nauczyciel: p. Zofia Grzywacz-Piotrowska,
14. Alicja Małodobry, 6 lat, Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym nauczyciel: p. Grażyna Bieniek,
15. Łucja Gruszeczka, 4 lata, Punkt Przedszkolny w Stężycy Kolonii nauczyciel: p. Bożena Łaniewski,
16. Jakub Fus, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: p. Bożena Gajewska,
17. Aleksandra Gita, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusz Petera w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: p. Bożena Gajewska,
18. Karolina Kuć, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: p. Krystyna Kołcun,
19. Anastasiya Ivasenko, 7 lat, Dziecięca Szkoła Artystyczna w Drohobyczu, Ukraina nauczyciel: p. Galyna Savchyn,
20. Helena Skwarczyńska,7 lat, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie nauczyciel: p. Ewa Długołęcka,
PRACE ZAKWALIFIKOWANE DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ: Przedszkole Miejskie nr 4 w Będzinie Jagoda Dyszy, lat 5, nauczyciel: p. Sylwia Świerczek, Zespół Szkół w Białce Jakub Tchórz, lat 7, nauczyciel: p. Iwona Mańko, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju Miłosz Stelmach, lat 8, nauczyciel: p. Anna Świca, Natalia Iwanek, lat 6, nauczyciel: p. Anna Świca, Szkoła Podstawowa w Bochum, Niemcy Feliks Kleber, lat 6, nauczyciel: p. Danuta Richter, Miejskie Przedszkole Publiczne nr 6 w Bolesławcu Alicja Jakóbczyk, lat 6,5, nauczyciel: p. Bagusława Bogusz, Szkoła Podstawowa im „Hristo Botev” w Bułgarii Ivaylo Karapeikov, lat 8, nauczyciel: p. Galia Balabanova, Preslava Slavova, lat 7, nauczyciel: p. Valia Ivanova, Simona Gueorguieva, lat 7, nauczyciel: p. Valia Ivanova, Aleksandr Stiefanow Piechliwanow, lat 9, nauczyciel: p. Żeliana Kiriewa, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie Dominika Dubiel, lat 8, nauczyciel: p. Iwona Magryta, Miejskie Przedszkole nr 12 w Częstochowie Aleksandra Pakuła, lat 6, nauczyciel: p. Joanna Cieślak i p. Dorota Szewczyk, Miejskie Przedszkole nr 3 w Dęblinie Wiktoria Domańska, lat 5, nauczyciel: p. Magdalena Walas- Bryl, Dziecięca Szkoła Artystyczna w Drohobyczu, Ukraina Wiktoria Letnyanchyn, lat 6, nauczyciel: p. Zoryana Shymko, Kateryna Antonyk, lat 7, nauczyciel: p. Olesia Sikora, Szkoła Podstawowa im. Ewy Szelburg- Zarembiny w Drzewcach Patrycja Małecka, lat 5, nauczyciel: p. Olga Wróbel, Jakub Kuzioła, lat 4, nauczyciel: p. Olga Wróbel, Mateusz Stępień , lat 5, nauczyciel: p. Joanna Pochroń, Szkoła Podstawowa w Hattingen, Niemcy Zofia Chriesko, lat 6, nauczyciel: p. Danuta Richter, Michał Schafer, lat 8, nauczyciel: p. Danuta Richter, Julia Vohringer, lat 8, nauczyciel: p. Danuta Richter, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie Greta Szwaczkiewicz, lat 7, nauczyciel: p. Dorota Wawrzyniuk, Malwina Kryszczuk, lat 7, nauczyciel: p. Dorota Wawrzyniuk, Gabriel Bryk, lat 7, nauczyciel: p. Alicja Ryszkowska, Marcela Mazurek lat 7, nauczyciel: p. Alicja Ryszkowska, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim Karolina Suchecka, lat 7, nauczyciel: p. Teresa Stąporek, Miejskie Przedszkole nr 90 w Katowicach Emilia Brzozowska, lat 6, nauczyciel: p. Ewa Kupietz, Szkoła Podstawowa im. Królowej Korony Polskiej w Kłodnem Anna Giercuszkiewicz, lat 4, nauczyciel: p. Ewa Jabłońska i p. Karolina Giercuszkiewicz, Łucja Pulit, lat 5,nauczyciel: p. Ewa Jabłońska i p. Karolina Giercuszkiewicz, Anna Sołtys , lat 9, nauczyciel: p. Krystyna Krzysztof, Przedszkole nr 1 w Koninie Olga Paulińska, lat 6, nauczyciel: p. Renata Cierniak, Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie Julia Sroczyńska, lat 9, nauczyciel: p. Joanna Kawęcka, Zespół Szkół w Lipnicy Murowanej Maksymilian Tworzydło, lat 7, nauczyciel: p. Aleksandra Kępa, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie Julia Zajączkowska, lat 8, nauczyciel: p. Renata Nowaczek, Szkoła Podstawowa nr 25 w Lublinie Wiktoria Krawczak, lat 9, nauczyciel: p. Mariola Świć, Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie Martyna Karol, lat 7, nauczyciel: p. Jolanta Wójtowicz, Katarzyna Gierulska, lat 7, nauczyciel: p. Jolanta Wójtowicz,, Szkoła Artystyczna w Łucku, Ukraina Katerina Czujko, lat 9, nauczyciel: p. Sofija Gawriluk, Kristina Szemediuk, lat 9, nauczyciel: p. Larisa Lukjanczenko, Przedszkole im. A. Żeromskiego w Nałęczowie Izabela Woś, lat 3, nauczyciel: p. Katarzyna Lewandowska, Kinga Kolibska, lat 6, nauczyciel: p. Katarzyna Lewandowska, Amelia Czerniec, lat 6, nauczyciel: p. Jolanta Jesionek, Kajetan Głowacki, lat 6, nauczyciel: p. Alicja Czępińska, Oskar Dąbek , lat 6, nauczyciel: p. Alicja Czępińska, Nikola Borkowska, lat 5, nauczyciel: p. Ewa Jaremek, Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego w Nałęczowie Kacper Wziątek, lat 8, nauczyciel: p. Joanna Mazurek, Katarzyna Pochroń, lat 8, nauczyciel: p. Zofia Grzywacz-Piotrowska, Niepubliczne Przedszkole „ Jaś i Małgosia’’ w Nowym Sączu Jagoda Talar, lat 5, nauczyciel: p. Maria Glapiak, Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Piotrowicach Mateusz Kuropiewski, lat 5, nauczyciel: p. Agata Matros, Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym Wiktor Kulig, lat 5, nauczyciel: p. Monika Kłęk i p. Magdalena Lis, Szkoła Podstawowa nr 1 w Puławach Oliwia Gładysz, lat 6, nauczyciel: p. Joanna Rymkiewicz, p. Lidia Pawłowska, Piotr Próchniak, lat 6, nauczyciel: p. Joanna Rymkiewicz, p. Lidia Pawłowska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Puławach Anna Poświatowska, lat 6, nauczyciel: p. Beata Teodorowicz, Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach Małgorzata Benicka, lat 7, nauczyciel: p. Monika Mocarska, Zespół Szkół w Pruchnej Marta Wiśniewska, lat 6, nauczyciel: p. Sonia Krzempek, Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Sadurkach Klaudia Wnuk, lat 7, nauczyciel: p. Małgorzata Jakubczyk, Szkoła Filialna w Sochoniach Gabriela Rogowska, lat 6, nauczyciel: p. Milena Momotko, Maciej Kolesiński, lat 7, nauczyciel: p. Milena Momotko, Społeczne Przedszkole Integracyjne w Teresinie Maria Kowalska, lat 4, nauczyciel: p. Anna Jaworska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim Łukasz Gęborys, lat 7, nauczyciel: p. Katarzyna Kuczyńska, Hanna Kuźniarska, lat 8, nauczyciel: p. Grażyna Mroczkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu Anna Zygarlicka, lat 8, nauczyciel: p. Halina Krajewska, Karolina Zaremba, lat 8, nauczyciel: p. Halina Krajewska, Kacper Rasztar, lat 8, nauczyciel: p. Halina Krajewska, Przedszkole nr 163 w Warszawie Martyna Krzyżewska, lat 5, nauczyciel: p. Jadwiga Bielawiec, Przedszkole nr 7 w Zakopanem Marta Stachoń Fedro, lat 5, nauczyciel: p. Krystyna Zabłocka, Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu Magdalena Borowiec, lat 6, nauczyciel: p. Maria Śliczniak, Maja Puchacz, lat 8, nauczyciel: p. Maria Śliczniak, Przedszkole Muzyczne Bajka - Zalesie Zofia Wiśniewilska, lat 4, nauczyciel: p. Dagmara Dygas, Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Żyrzynie Angelika Cybula, lat 7, nauczyciel: p. Monika Lipnicka, Karolina Ziarek, lat 7, nauczyciel: p. Krystyna Barańska.
Autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac wraz z opiekunami zapraszamy na uroczysty wernisaż, który odbędzie się 18 kwietnia 2013 r. o godz. 11.00 w budynku Szkoły Podstawowej przy ul. B. Prusa 11 w Nałęczowie.
Plan uroczystości:
1. Otwarcie wystawy pokonkursowej.
2. Część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
3. Wręczenie nagród i wyróżnień.
4. Poczęstunek.
Organizatorzy: Zofia Grzywacz-Piotrowska, Urszula Kuropatwa, Joanna Mazurek, Zbigniew Strzyżyński
Dodatkowe informacje
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci
Organizator
Bolesława Prusa 11
24-150 Nałęczów
81 5014633
Zobacz wszystkie wpisy
od Anna Szczęsna
Wyślij wiadomość
do Anna Szczęsna
Kartka z kalendarza
Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!
bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl