rok temu


"Ozdoba bożonarodzeniowa"

Wyniki konkursu plastyczno – technicznego
„Ozdoba bożonarodzeniowa”
zorganizowanego przez Przedszkole nr 2 w Koniecpolu


Na konkurs wpłynęły 194 prace z 69 placówek z całej Polski. Komisja w składzie:

Urszula Garus – dyrektor przedszkola

Małgorzata Kurpios – nauczyciel

Bożena Rał – nauczyciel

Urszula Nowak – nauczyciel

po wnikliwej ocenie i długiej debacie postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

 

KATEGORIA  3 – 4 LATKI:

I miejsce: Weronika Cegielska  4 lata,

                   Przedszkole nr 17 Włocławek

                   n-l: Jolanta Lińczak

 

II miejsce: Wiktor Sypek  3 lata,

                  Przedszkole Publiczne Czernin

                  n-l: Agnieszka Pieniek

 
II miejsce: Martyna Dzieniarz 3 lata,

                  Gminne Przedszkole w Dąbrowie Zielonej

               n- l: Bożena Sygit

III miejsce: Zuzia Pielok  3 lata,

                    Przedszkole Publiczne nr 10 Czeladź

                   n-l: Agata Skupień

                         Marta Szczepańczyk

 

III miejsce: Zuzanna Munio 3 lata,

                   Niepubliczne Przedszkole Artystyczno- Językowe „Iskierka”, Warszawa

                   n-l: Emilia Chechłacz

 

III miejsce: Krystian Imacki  3 lata,

                    Miejskie Przedszkole nr 2, Płock

                    n-l: Paulina Struś

 

IV miejsce: Wojtek Stęchlicki  4 lata,

                    Przedszkole Miejskie nr 54 Sosnowiec

                    n-l: Joanna Kozieł

 

V miejsce: Franciszek Baran  3 lata,

                   Niepubliczne Przedszkole „Pod Magnolią”, Kraków,

                   n-l: Agnieszka Czarny

                   Katarzyna Kowalewska – Panek

Wyróżnienia:

·        Krystian Ryba 3 lata

                    Miejskie Przedszkole nr 9, Żyrardów

                    n-l: Anna Niewiadomska-Łęgiewska

·        Antonia Truszczyńska 4 lata

Przedszkole Sióstr Nazaretanek im.Świętej Rodziny, Częstochowa

n-l: s.Leonika Zięba

·        Jakub Mszyca 4 lata i Bartłomiej Mszyca 6 lat

Gminne Przedszkole w Ostrowach nad Okszą

n-l: Wioletta Kałuża

·        Rafał Gawin 4 lata

Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 3, Bełchatów

n-l: Magdalena Stankiewicz

·        Michalina Trysła 3,5 lat

Przedszkole nr 16 Wrocław

n-l: Ewa Witkowska - Kocik

 

KATEGORIA  5 – 6 LATKI:

I miejsce: Jan Płoskonka 5 lat

                 Przedszkole Muzyczne Bajka – Zalesie

                 n-l: Julita Kaczmarczyk

 

II miejsce: Mikołaj Rakoczy 6,5 lat

                   Przedszkole Publiczne nr 3, Wieprz

                   n-l: Bogusława Żabińska

 

III miejsce: Tatiana Tokarczyk

                     Szkoła Podstawowa nr 2, Siekierczyn

                     n-l: Jolanta Janas

 

IV miejsce: Aleksandra Kita 5 lat,

                     Przedszkole Miejskie nr 11, Chełm

                     n-l: Sylwia Burszczan

 

V miejsce: Diana Koniarz 7 lat

                   Przedszkole Publiczne nr 3, Wieprz

                   n-l: Bogusława Żabińska
 

Wyróżnienia:

·        Zofia Lenart 5 lat

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie

n-l: Joanna Mackiewicz

·        Filip Uszałowicz 6 lat

Oddział Przedszkolny w SP im.dr. H. Jordana, Ksawerów

n-l: Anna Mazurek

·        Marta Bartoszcze 6 lat

Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej

n-l: Elżbieta Nagajek

·        Klaudia Gliwińska 6 lat

Przedszkole nr 1, Jędrzejów

n-l: Anna Felis

 

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie pięknych i oryginalnych prac!
Zapraszamy do udziału w organizowanych przez naszą placówkę konkursach!

 



 

Przedszkole nr 2

Małgorzata Kurpios
Ostatnio on-line:
2 miesiące temu

Małgorzata Kurpios dodał/a również:




Komentarze




Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Polecane

"Świat dziecięcej poezji"
Pozostało: 16 dni
Odwiedzono: 357

"Ozdoby bożonarodzeniowe"
Pozostało: 36 dni
Odwiedzono: 148

"Myszka Mickey i Przyjaciele"
Pozostało: 30 dni
Odwiedzono: 208

"Karmnik dla ptaków"
Pozostało: 23 dni
Odwiedzono: 513