Polecamy Florka. Listy do babci

Florka. Listy do babci

ponad 9 lat temu

Do księgarń trafił właśnie trzeci tom przygód Florki – sympatycznej ryjówki znanej już ze swego pamiętnika i listów do przyjaciółki z wakacji, myszki Józefiny:

Tym razem Florka pisze urocze i bardzo serdeczne listy do ukochanej babci Balbiny. Opisuje swoje lekcje pływania u pana Żaby. Opowiada o wakacjach nad morzem i hodowaniu w wiaderku meduzy. Zwierza się z pierwszego dnia w przedszkolu. Pisze
o zgubionym numerku w teatrze i o tym, jak sama zgubiła się w supermarkecie. Przeczytacie też o zmaganiach całej rodziny
z groźnym wirusem, wspólnym budowaniu z tatą domku dla lalki Barbary i chodzeniu z mamą na lekcje baletu. Będzie dużo
i śmiesznie o wybrykach młodszych braci, Wrzaskuna i Wyjca, a także coś o poradnikach dla rodziców nieznośnych dzieci.

Florka. Listy do babci
Roksana Jędrzejewska-Wróbel