LITTLE ANT UNDER THE WATER W PM NR 11 Z ODDZIAŁAMI INTEGACYJNYMI W PABIANICACH

Film dodał(a) Agnieszka Baśko

Zajęcia edukacyjne o podwodnych przygodach zostały przeprowadzone w dniach 16.03. oraz 23.03.2017 r. we wszystkich grupach wiekowych przez lektora panią Edytę Bentyn. Przedszkolaki swoją morską przygodę rozpoczęły w łodzi podwodnej wraz z Małą Mrówką. W głębiach oceanu dzieci poznały mieszkańców morskich fal. Z ciekawością przyglądały się kolorowym rybkom, dużej ośmiornicy, wesołej meduzie, pięknemu delfinowi, ogromnemu wielorybowi, niebezpiecznemu rekinowi, błyszczącej rozgwieździe i zwinnemu konikowi morskiemu. Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o podwodnej przygodzie Małej Mrówki. W trakcie morskiej przygody przedszkolaki nauczyły się wesołej rymowanki, bawiły się przy muzyce z wykorzystaniem kolorowych chust naśladując małe meduzy. Po wynurzeniu się na ląd zilustrowały swoje wspomnienia na przepięknych rysunkach. Wielką frajdę sprawiła im także gra planszowa, gdzie znów mogły zobaczyć morskich przyjaciół i wspólnie się z nimi pobawić. Na zakończenie przygody dzieci otrzymały pamiątkowe certyfikaty.

Little Ant Under the Water

Przedszkolaki wraz z Małą Mrówką wybrały się w podróż łodzią podwodną i poznały podwodny tajemniczy świat.

od Agnieszka Baśko

do Agnieszka Baśko