Polecamy Ekokonkurs na ilustracje

Ekokonkurs na ilustracje

ponad 8 lat temu

Zrejestruj przedszkole i weź udział w konkursie na ilustracje, a otrzymasz bezpłatne książki dla każdego przedszkolaka oraz materiały dla nauczycieli.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu prac plastycznych o charakterze ilustracji do jednego lub każdego z 5 ekoopowiadań cyklu „Lena i Kuba na tropie...”. Każda szkoła czy przedszkole zgłaszające się do konkursu powinny przesłać min. 1 pakiet ilustracji, (czyli po 1 ilustracji do każdego z 5 opowiadań), a maksymalnie 10 pakietów. Każda z prac (pojedyncza ilustracja) powinna mieć wymiary A4 w poziomie (29,7 cm (szerokość) na 21 cm (wysokość).

Konkurs trwa do 20 września 2016 roku.

Aby wziąć udział w konkursie zgłoś placówkę do konkursu a następnie pobierz opowiadania.

Zobacz więcej: www.bajkopisarze.pl/ekokonkurs

Pod patronatem