Polecamy Drążki edukacyjne

Drążki edukacyjne

ponad 7 lat temu

Pozycja należy do grupy zabawek, które wspomagają rozwój talentów dzieci w wieku przedszkolnym. Rozwijają ich zdolności twórcze oraz koncentrację, spostrzegawczość, zmysł obserwacji, umiejętność analizowania i wyciągania wniosków.

Drążki umożliwiają tworzenie logicznych kombinacji oraz wprowadzają dzieci w świat podstawowych pojęć matematycznych. Wspomagają rozwój zdolności manualnych. Drążki mogą być wykorzystywane jako pomoc edukacyjna i jako materiał do zajęć terapeutycznych. Zestaw zawiera: 6 drewnianych drążków, 40 drewnianych klocków w 5 kolorach (żółtym, pomarańczowym, czerwonym, niebieskim i zielonym), podstawę służącą do ustawiania drążków oraz drewniane pudełko pełniące funkcję opakowania, które ułatwia porządkowanie klocków. Do zestawu dołączony jest komplet plansz z 40 wzorami w skali 1:1, opartymi na przemyślanej kombinacji klocków i uwzględniającymi zasadę stopniowania trudności.

Wydawnictwo EPIDEIXIS

Kup drążki