Polecamy Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem

ponad 7 lat temu

Program adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym, rozpoczynających naukę czytania. Dzięki zastosowaniu różnych metod – od czytania globalnego, poprzez czytanie sylabowe aż do analityczno-syntetycznego, z programu mogą korzystać i młodsze, i starsze przedszkolaki.

W książkach znajdą proste wyrazy, zdania, wiersze oraz opowiadania znanych polskich autorów. Małym czytelnikom towarzyszą ulubieni bohaterowie ze świata Disneya, co wspomaga zainteresowanie książką i sprawia, że nauka czytania staje się wspaniałą przygodą. Dodatkową motywacją są dyplom i naklejki - nagrody, którymi rodzic może nagrodzić postępy dziecka. Program powstał pod opieką Anny Koralewskiej – doradcy metodycznego, nauczycielki wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej w ŁCDNiKP w oparciu o podstawę programową. Jest rekomendowany do pracy rodzica z dzieckiem. Może być też wykorzystywany w przedszkolach jako narzędzie wspomagające naukę alfabetu i czytania.

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem