Polecamy Cała rodzina szuka pingwina

Cała rodzina szuka pingwina

ponad 7 lat temu

Oto zabawa dla dużych, małych i całkiem malutkich. Na 10 wielkich ilustracjach zawarto tyle szczegółów, że odszukanie wśród nich pingwina Wilusia i pozostałych członków rodziny zajmie nam sporo czasu.

Na każdej scenie dzieje się bardzo wiele. W dodatku należy jeszcze znaleźć wielką małpę i kurę. Na każdej stronie czeka na czytelników dodatkowe ćwiczenie na spostrzegawczość. Odpowiedzi sprawdzimy, przykładając do ilustracji załączony szablon z kolorowymi okienkami. Dobrej zabawy!

Wydawnictwo Debit
Autorka: Eva Czerwenka