Polecamy Baw się z nami sylabkami

Baw się z nami sylabkami

Książeczka z zabawami dla dzieci uczących się czytać.

Zawiera mnóstwo zadań, śmiesznych wierszyków, zagadek i rebusów, które urozmaicają naukę czytania i pozwalają uczyć się poprzez zabawę. Autorką publikacji jest znana i lubiana przez dzieci, krakowska poetka Ewa Stadtmüller.

Tylko dla Czytelników "Bliżej Przedszkola" kod rabatowy 5% na zakup "Baw się z nami sylabkami" na stronie www.wir-sklep.pl: "bp012017". Kod jest ważny do 31.01.2017 r. i nie łączy się z innymi promocjami.

Wydawnictwo WiR
Autorka: Ewa Stadtmüller